Pipeline Meetup #1
×

Pipeline Meetup #1

Meetupy o efektywnej
sprzedaży B2B online

28.04.2021

Partnerzy wydarzenia

Partner Główny


Społeczność wspierają


Wystąpienia

Przemysław Koper

Czy wideo sprzedaje? Podsumowanie porażek i sukcesów z 2020
W 2020 roku szeroko usłyszeliśmy o marketingu wideo. Jednak z czym to się je? W jakich branżach się sprawdza? Czy działa? Przemek opowie o rezultatach kampanii wideo na różnych etapach procesu sprzedaży.

Mike Korba

3 rzeczy które powinieneś zautomatyzować w swoich procesach marketingowo-sprzedażowych
Krótka przypowieść o trudnościach związanych z wdrażaniem automatyzacji w działach marketingu i sprzedaży w branży IT.

Jagoda Lewandowska

Dzień dobry, jesteś w SPAMie
Komunikacja w 2021 zmieniła się diametralnie - poprzez lock-down, ograniczenia, zamknięcie eventów i brak spotkań face to face prawie cała komunikacja biznesowa przeniosła się do kanałów cyfrowych. Poznaj kilka punktów jak w 2021 nie wylądować ze swoją komunikacją w SPAMie.

Bartosz Majewski

Sprzedający CEO, czyli mini case study po 280 transakcjach w ciągu 39 miesięcy
W wystąpieniu Bartek opowie o tym czego nauczył się siedząc równolegle na krześle prezesa, współzałożyciela i handlowca w swojej firmie doradczej - Casbeg.

Opinie

Konrad Latkowski
Konrad Latkowski

Co-founder Startup Poland
"Different companies, different products and a lot of knowledge to practice. But what is the most important - NETWORKING.
The presentations were a great opportunity to talk."

Dimitar Stanimiroff
Dimitar Stanimiroff

CEO Heresy
"Pipeline Summit is a pack of learning - so many different speakers, so many different learning opportunities so events like this are super important."

Michał Skurowski
Michał Skurowski

CEO LiveSpace
"There is no other conference like this one in Poland especially with so many foreign speakers. I was interested in networking, new sales trends and tools- and I got all of that."

Jonathan Duque
Jonathan Duque

Director of Customer Success Estimote
"We’ve learned a lot and definitely we are taking back some ideas to implement them from tomorrow, so it was totally worth it. Pipeline Summit is a great opportunity to develop skills."

Łukasz Maroszczyk
Łukasz Maroszczyk

Global Senior Digital Marketing Manager, Signify
"Organizatorzy Pipeline Summit wiedzą jak zebrać świetnych ekspertów i przekonać ich do dzielenia się wartościową i unikalną wiedzą. Już samo DNA konferencji opiera się na próbie zdekodowania tajników efektywnego marketingu i sprzedaży poprzez teorię prezentowaną przez praktyków, warsztaty pogłębiające wiedze, a także wiele okazji do networkingu. Pozytywne wrażenia edukacyjne z poczuciem dobrze zainwestowanego czasu gwarantowane"

Miasto Gdynia

Gdynia to kilometry piaszczystych plaż i strzelistych klifów, to bukowe lasy z dziesiątkami szlaków wędrownych i rowerowych. Różnorodność ukształtowania terenu robi tu wrażenie: z jednej strony morze Bałtyckie, a z drugiej zalesione morenowe wzgórza przypominające typowo górskie tereny.

Gdynia urzeka młodością i energią, zachwyca przyrodą i modernistyczną architekturą, ale równocześnie wysokim poziomem życia, możliwością rozwoju zawodowego, i co ważne, pozwala żyć z pasją, co potwierdzają najbardziej w Polsce zadowoleni ze swojego miasta, gościnni i życzliwi mieszkańcy.

To również doskonałe miejsce do rozwoju biznesu. Przedsiębiorców przyciąga przyjazne inwestycjom otoczenie biznesowe, nowoczesna infrastruktura, wysoki poziom usług, a przede wszystkim świetnie wykształceni i zdolni specjaliści.
Według rankingów fDi Magazine z grupy Financial Times Gdynia to Polskie Miasto Przyszłości.

Kontakt

Masz dodatkowe pytania? A może chcesz wystapić lub zostać naszym partnerem? Skontaktuj się z nami.

Tomasz Józwowicz

Head of Partner Relations

 +48 604 799 103

tjozwowicz@infoshare.pl

Karolina

Helpdesk

contact@pipelinesummit.pl

Marta

Zgłoszenia speakerów

cfs@pipelinesummit.pl