Pipeline Meetup #2
×

Pipeline Meetup #2

Meetupy o efektywnej
sprzedaży B2B online

9.06.2021

Partnerzy wydarzenia

Partner Główny


Gdynia Moje Miasto
ppnt gdynia

Społeczność wspierają


SoDA
Rocket Jobs
Nowa Sprzedaż

Agenda

Paavo Pauklin

5 ways how Polish people fuck up their software sales with Scandinavians
During the past 12 years I have been selling software services to Scandinavia for and with many Polish companies. I’m going to give you my top 5 lessons that I have learned during my journey towards closing and not closing sales with Scandinavians.

Nagranie niedostępne -
Piotr Grządziel

Biznes jest teraz, a nie gdzieś… kiedyś… - czyli jak być widocznym i wpływowym #AlwaysOn
W świecie pracy zdalnej i utrudnionym kontakcie z klientem ważne jest to, by być widocznym, dostępnym i pomocnym praktycznie 24h / dobę. Jednak nikt z nas nie może sobie na to pozwolić. Jak więc zrobić rzecz niemożliwą do zrealizowania? Potrzebujesz super mocy.

Natalie Luneva

Community-Led Growth
Community-led growth - learn how leading SaaS companies leverage communities to fuel growth.

Michał Skurowski

Jak przejść na następny poziom w zarządzaniu procesem sprzedaży
Opowiem o dobrych praktykach związanych z systematyzowaniem i optymalizowaniem działań w zespole sprzedaży w formie powtarzalnego procesu.

Opinie

Konrad Latkowski
Konrad Latkowski

Co-founder Startup Poland
"Different companies, different products and a lot of knowledge to practice. But what is the most important - NETWORKING.
The presentations were a great opportunity to talk."

Dimitar Stanimiroff
Dimitar Stanimiroff

CEO Heresy
"Pipeline Summit is a pack of learning - so many different speakers, so many different learning opportunities so events like this are super important."

Michał Skurowski
Michał Skurowski

CEO LiveSpace
"There is no other conference like this one in Poland especially with so many foreign speakers. I was interested in networking, new sales trends and tools- and I got all of that."

Jonathan Duque
Jonathan Duque

Director of Customer Success Estimote
"We’ve learned a lot and definitely we are taking back some ideas to implement them from tomorrow, so it was totally worth it. Pipeline Summit is a great opportunity to develop skills."

Łukasz Maroszczyk
Łukasz Maroszczyk

Global Senior Digital Marketing Manager, Signify
"Organizatorzy Pipeline Summit wiedzą jak zebrać świetnych ekspertów i przekonać ich do dzielenia się wartościową i unikalną wiedzą. Już samo DNA konferencji opiera się na próbie zdekodowania tajników efektywnego marketingu i sprzedaży poprzez teorię prezentowaną przez praktyków, warsztaty pogłębiające wiedze, a także wiele okazji do networkingu. Pozytywne wrażenia edukacyjne z poczuciem dobrze zainwestowanego czasu gwarantowane"

Miasto Gdynia

Gdynia to kilometry piaszczystych plaż i strzelistych klifów, to bukowe lasy z dziesiątkami szlaków wędrownych i rowerowych. Różnorodność ukształtowania terenu robi tu wrażenie: z jednej strony morze Bałtyckie, a z drugiej zalesione morenowe wzgórza przypominające typowo górskie tereny.

Gdynia urzeka młodością i energią, zachwyca przyrodą i modernistyczną architekturą, ale równocześnie wysokim poziomem życia, możliwością rozwoju zawodowego, i co ważne, pozwala żyć z pasją, co potwierdzają najbardziej w Polsce zadowoleni ze swojego miasta, gościnni i życzliwi mieszkańcy.

To również doskonałe miejsce do rozwoju biznesu. Przedsiębiorców przyciąga przyjazne inwestycjom otoczenie biznesowe, nowoczesna infrastruktura, wysoki poziom usług, a przede wszystkim świetnie wykształceni i zdolni specjaliści.
Według rankingów fDi Magazine z grupy Financial Times Gdynia to Polskie Miasto Przyszłości.

Kontakt

Masz dodatkowe pytania? A może chcesz wystapić lub zostać naszym partnerem? Skontaktuj się z nami.

Tomasz Józwowicz

Head of Partner Relations

 +48 604 799 103

tjozwowicz@infoshare.pl

Karolina

Helpdesk

contact@pipelinesummit.pl

Marta

Zgłoszenia speakerów

cfs@pipelinesummit.pl