×

Dziękujemy!

Pipeline Meetups dobiegły końca

Kolejne spotkania planujemy na jesień 2022.
Zapisz się, aby otrzymywać powiadomienie o starcie zapisów.

Podsumujmy Pipeline Meetups

Za nami wszystkie tegoroczne spotkania organizowane pod szyldem Pipeline Summit. W tym roku razem z miastem Gdynia stworzyliśmy cykl czterech darmowych spotkań online Pipeline Meetup. Podczas każdego z nich na naszej wirtualnej scenie gościliśmy najlepszych krajowych i zagranicznych specjalistów sprzedaży, startupowców oraz właścicieli firm technologicznych.

  • Pipeline Meetup #1 - 28.04.2021
  • Pipeline Meetup #2 - 09.06.2021
  • Pipeline Meetup #3 - 15.09.2021
  • Pipeline Meetup #4 - 17.11.2021

Udało nam się zgromadzić:

542
ZAANGAŻOWANYCH UCZESTNIKÓW

15
MIĘDZYNARODOWYCH EKSPERTÓW

486
MINUT NAGRAŃ PRELEKCJI

1
WSPÓLNY CEL:
DZIELENIE SIĘ WIEDZĄ!

Idea

Pipeline Summit, marka której częścią są meetupy, zawitał na mapie wydarzeń poświęconych sprzedaży B2B online w 2016 roku. Na każdym z meetupów serwujemy przegląd tematów istotnych dla każdego eksperta i pasjonata branży tech sales – od technik usprawniających generowanie leadów po modele subskrypcyjne w SaaS. Ale meetupy Pipeline to coś więcej niż prelekcje.

To przestrzeń do wymiany doświadczeń i prezentowania eksperckiej wiedzy. Od samego początku stawiamy na praktyczne i konkretne podejście tematu a to wszystko niezmiennie pod szyldem #NoMarketingBulls**t.

Dowiedz się o starcie rejestracji

Wydarzenia Pipeline wracają już w 2022. O starcie rejestracji powiadomimy na naszych Social Mediach oraz mailowo.
Zapisz się na listę, aby otrzymać powiadomienie w pierwszej kolejności!

IMIĘ

EMAIL

Opinie

Konrad Latkowski
Konrad Latkowski

Co-founder Startup Poland
"Different companies, different products and a lot of knowledge to practice. But what is the most important - NETWORKING.
The presentations were a great opportunity to talk."

Dimitar Stanimiroff
Dimitar Stanimiroff

CEO Heresy
"Pipeline Summit is a pack of learning - so many different speakers, so many different learning opportunities so events like this are super important."

Michał Skurowski
Michał Skurowski

CEO LiveSpace
"There is no other conference like this one in Poland especially with so many foreign speakers. I was interested in networking, new sales trends and tools- and I got all of that."

Jonathan Duque
Jonathan Duque

Director of Customer Success Estimote
"We’ve learned a lot and definitely we are taking back some ideas to implement them from tomorrow, so it was totally worth it. Pipeline Summit is a great opportunity to develop skills."

Łukasz Maroszczyk
Łukasz Maroszczyk

Global Senior Digital Marketing Manager, Signify
"Organizatorzy Pipeline Summit wiedzą jak zebrać świetnych ekspertów i przekonać ich do dzielenia się wartościową i unikalną wiedzą. Już samo DNA konferencji opiera się na próbie zdekodowania tajników efektywnego marketingu i sprzedaży poprzez teorię prezentowaną przez praktyków, warsztaty pogłębiające wiedze, a także wiele okazji do networkingu. Pozytywne wrażenia edukacyjne z poczuciem dobrze zainwestowanego czasu gwarantowane"

Partnerzy

Partner Główny


Gdynia Moje Miasto
ppnt gdynia

Społeczność wspierają


SoDA
Rocket Jobs
Nowa Sprzedaż

Miasto Gdynia

Gdynia to synonim przedsiębiorczości, ciężkiej pracy i determinacji w dążeniu do celu. Łatwo znaleźć tu dobrą szkołę, ciekawą pracę czy wygodne mieszkanie. Rozległa sieć komunikacji miejskiej, szeroka dostępność usług, bliskość natury i wiele możliwości aktywnego wypoczynku − w Gdyni naprawdę można poczuć apetyt na życie!

To również doskonałe miejsce do rozwoju biznesu. Przedsiębiorców przyciąga przyjazne inwestycjom otoczenie biznesowe, nowoczesna infrastruktura, wysoki poziom usług, a przede wszystkim świetnie wykształceni i zdolni specjaliści.

Kontakt

Masz dodatkowe pytania? A może chcesz wystapić lub zostać naszym partnerem? Skontaktuj się z nami.

Tomasz Józwowicz

Head of Partner Relations

 +48 604 799 103

tjozwowicz@infoshare.pl

Karolina

Helpdesk

contact@pipelinesummit.pl

Marta

Zgłoszenia speakerów

cfs@pipelinesummit.pl